O nas

O nas

 

Woda na Młyn Gościniec dla przyjaciół

Woda na Młyn Gościniec dla przyjaciół to urokliwe miejsce położone na skraju waćmierskiego lasu, 30km od Gdańska. Obiekt usytuowany jest przy drodze krajowej nr 22, blisko zjazdu z autostrady w Swarożynie. Niebanalna architektura i niepowtarzalny widok są elementem niewątpliwie przyciągającym naszych Gości. Bliskość lasu, naturalny staw i dwa olbrzymie zadaszone tarasy widokowe gwarantują Odwiedzającym wypoczynek w ciszy i spokoju, z dala od ulicznego zgiełku. Znajdujący się tuż obok szlak turystyczno-rowerowy sprawia, iż Gościniec jest idealnym miejscem na spędzanie aktywnego wypoczynku, zarówno dla rodzin z dziećmi jak i zorganizowanych grup.

 

Czas spędzony tutaj będzie niezapomnianym przeżyciem. Nasz zajazd to idealne miejsce do zorganizowania szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych, imprez grupowych, okolicznościowych, a także przyjęć weselnych. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę oraz domowy klimat.
W Gościńcu znajduje się klimatyczna restauracja w niepowtarzalnym stylu. Jej wnętrza ujmują gości swoją oryginalnością i ciepłą atmosferą. W otoczeniu pięknych starych kredensów i szaf można przenieść się do epoki naszych babć i dziadków, konsumując nasze polskie, tradycyjne jadło takie jak rosół, żurek, kaczka czy pierogi.

 

Zaspokoimy apetyt każdego smakosza! Nawet tego najmłodszego, dla którego przygotowaliśmy wyjątkowe menu. W restauracji znajduje się wiele różnych specjałów kuchni polskiej, ale nie stronimy od kuchni europejskiej. Każdy znajdzie dla siebie coś co zaspokoi jego apetyt. Naszym pragnieniem jest zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta, a ceny dań są bardzo zróżnicowane. Dla dzieci stworzyliśmy specjalne menu dostosowane ilością i jakością do potrzeb malucha. W restauracji znajduje się specjalnie wydzielone miejsce dla dzieci, gdzie mogą w bezpieczny i kreatywny sposób spędzać czas.

Zaś trochę starszych gości zapraszamy do sali restauracyjnej z barem, gdzie serwujemy wina z całego świata oraz wiele znanych drinków i alkoholi. Dla prawdziwych miłośników kawy przygotowaliśmy świeżo parzoną "Alfredo" oraz herbatę w dziesięciu smakach.

Zachęcamy również do skorzystania z naszej bazy noclegowej. Zostań z nami na dłużej i skorzystaj z przestronnych, komfortowych pokoi o niepowtarzalnym wystroju. W Gościńcu odpoczniesz po wyczerpującej podróży w atmosferze domowego ciepła. Urzeczony magicznym klimatem już zawsze będziesz chciał tu wracać. Dowiedz się więcej i zapoznaj się z naszą pełną ofertą oraz galerią.